Sitemize Yeni Modeller Eklendi!

Vinç kiralama, kullanma ve hizmet verme konusunda üst düzey memnuniyeti amaçlayan bir şirket olarak, müşterilerimizin en yeni ve kendi ihtiyaçlarıyla en uyumlu olan modelleri kiralayabilmesi ve kullanabilmesi için çaba sarf etmekteyiz. Bu yüzden fiziki anlamda yenilediğimiz kategorileri web alanına da taşıdık ve sizlerle online ortamda buluşturmayı amaçladık.

Sitemiz içerisinde artık mobil vinçlere, iç mekanlarda ve ara katlarda dahi rahatlıkla kullanılabilmekte olan örümcek platformlara, şehir içinde sorunsuz bir şekilde nakliye ve taşınma imkanı sağlayabilen araç üstü platformlara dair bilgileri hızlıca edinebileceksiniz. Kataloglarımızın içerisinde cihazların hem yük kaldırma kapasiteleri, hem de kullanım alanları açıkça belirtilmiş durumdadır. Bunun yanı sıra cihazların akülü, benzinli, dizel ya da elektrikli çalışma imkanları da pek çok modelin içerisinde ayrı ayrı belirtilmiş durumdadır.

Yine sessiz çalışma zorunluluğu bulunan alanlar için özellikle kullanılabilecek cihazlar da kataloglarımızda bulunan modeller arasındadır. Bu sayede kütüphane, toplantı salonları, apartman içleri, çalışma salonları gibi yerlerde maksimum performansla sessiz çalışmayı bir araya getiren modelleri de kolayca görebileceksiniz.